Послуга «Інтеренет під контролем»

Для кожного зі своїх IP-адрес Ви можете налаштувати і активувати послугу індивідуального мережевого фільтра (також відомого як “фаервол” (firewall), “брандмауер”, “мережевий екран”).

Ця послуга дозволяє обмежити доступ на різні сегменти мережі Інтернет, або заборонити різні мережеві служби, щоб убезпечити себе і своїх близьких від небажаної інформації.

Для того щоб закрити доступ з одного або декількох ваших IP-адрес на соціальні мережі, або закрити доступ в Інтернет мережевої служби онлайн ігри, або заборонити взагалі весь Інтернет крім вікіпедії та інших інформаційно-освітніх ресурсів перейдіть в особистий кабінет https://bms.it-tv.org/stat/, натисніть розділ «Інтернет», знайдіть «ІР-адреса» і у стовпчику «Доступ» на проти необхідної ір-адреси натисніть на піктограму із зображенням щита.

Ознайомившись з інструкцією «Читать инструкцию» оберіть із представлених або створіть  вручну напрямок сегменту мережі, або мережевої служби, який хочете заблокувати або залишити доступним, в залежності від обраної політики доступу, та натисніть «Добавить». Уже додані в фільтр служби можна включати і виключати, або видалити натисканням “х”.