Налаштування Wi-Fi роутера ASUS RT-AC66U

Налаштування пароля на Wi-Fi Роутер

ASUS RT- AC66U є дводіапазонним, що означає, що роутер підтримує 2 робочих частоти бездротового з’єднання, це 2,4 ГГц і 5 ГГц. 5 ГГц дозволяє домогтися більш високої пропускної здатності, але має меншу дальністю дії, ніж 2,4 ГГц, 2,4 ГГц більш схильні до перешкод.

1. Переходимо на Web-інтерфейсі в меню у вкладку “Безпроводная сеть / Бездротова мережа”.

2. Переходимо в графу “Частотний діапазон/Частотный диапазон” вибираємо “2,4GHz”.

3. У графі “SSID” придумати і вказати ім’я бездротової мережі, дане ім’я в подальшому буде світитися, коли будите підключатися до мережі. Радимо позначити в назву мережі використовувану частоту, наприклад: “imya seti 2.4”.

4. “Ширина каналу” – 20/40 MHz.

5. Тепер необхідно поставити пароль на бездротову мережу. Для цього вибираємо “Метод перевірки автентичності/Метод проверки подлинности” – WPA2-Personal

6. У полі ” Ключ спільного користування WPA/Предварительный ключ WPA ” придумуємо і вбиваємо пароль. Після тиснемо “Застосувати/Применить”.

7. Переходимо в графу “Частотний діапазон/Частотный диапазон” вибираємо “5GHz”.

8. У графі “SSID” придумати і вказати ім’я бездротової мережі, дане ім’я в подальшому буде світитися, коли будите підключатися до мережі. Радимо позначити в назву мережі використовувану частоту, наприклад: “imya seti 5”.

9. “Ширина каналу” – 20/40/80 MHz.

10. Тепер необхідно поставити пароль на бездротову мережу. Для цього вибираємо “Метод перевірки автентичності/Метод проверки подлинности” – WPA2-Personal “.

11. У полі ” Ключ спільного користування WPA/Предварительный ключ WPA ” придумуємо і вбиваємо пароль. Після тиснемо “Застосувати/Применить”.