Особистий кабінет і його функції

Кожен з наших абонентів, який користується будь якою з послуг, має можливість користуватися особистим кабінетом. Це персональна сторінка, де зазначені особисті дані абонента, інформація о підключених послугах та пристроях абонента, фінансова історія розрахунків.

В особистому кабінеті абонент має можливість переглянути публічний договір про надання послуг, сплатити онлайн за надання послуг, змінити MAC адресу пристрою, якщо є така необхідність, керувати доступом до інтернет за розкладом, створити індивідуальний мережевий фільтр, контролювати використаний об’єм трафіку, а також (якщо це передбачено керівництвом будинку) переглядати камери відеоспостереження встановлені в будинку.

Для входу до особистого кабінету необхідно відвідати сайт компанії www.it-tv.org і в правому верхньому кутку натиснути “Особистий кабінет”, далі ввести логін і пароль. Логін це номер особового рахунку, пароль, як правило, 6 цифр паспорту власника договору. Якщо у Вас виникають труднощі з доступом до особистого кабінету Ви можете звернутися до відділу технічної підтримки, де в телефонному режимі можна встановити новий пароль (після надання паспортних даних власника договору).

https://www.it-tv.org/ua/contact_us