Налаштування Wi-Fi роутера ASUS RT-AC51

Зміна SSID (Назва мережі Wi-Fi) ASUS RT-N12.

1. Заходимо в розділ “бездротова мережа/беспроводная сеть” в лівому меню інтерфейсу ASUS RT-AC51. За замовчуванням SSID називається ASUS. Рекомендуємо змінити на унікальне ім’я. В такому випадку підключені пристрої зможуть запам’ятати пароль і вам не доведеться кожного разу вводити його. Тиснемо застосувати. Чекаємо перезавантаження. Заново підключаємося до мережі з унікальним SSID. Знову заходимо в інтерфейс для подальшої настройки ASUS RT-AC51

2. “Ширина каналу” – 20/40 MHz.

3. Вибираємо тип шифрування ASUS RT-AC51

Існує три основних типи шифрування ASUS RT-AC51: WPA, WPA2 і WEP.

Не рекомендуємо WEP шифрування тому що його легко зламати.

WPA (Wi-Fi Protected Access) шифрування забезпечує відносно надійний захист користувачів ASUS RT-AC51, але якщо вас захочуть зламати, то це питання часу, яке в свою чергу залежить від складності встановленого пароля.

WPA2 (WPA2-Enterprise), шифрування не зламується, принаймні на момент написання інструкції (виняток перебір паролів).

Ми настійно рекомендуємо WPA2 шифрування для ASUS RT-AC51. Для того що б не було проблем з підключенням пристроїв так само встановлюємо TKIP + AES (auto) у рядку “Шифрування WPA”

4. Установка пароля бездротової мережі на ASUS RT-AC51

Якщо ви послідували наших рекомендацій і вибрали для ASUS RT-AC51 тип шифрування WPA2, то введіть в поле “Попередній ключ WPA/Предварительный Ключ WPA” придуманий пароль. Довжина пароля не менше 8 символів. Тиснемо застосувати. Чекаємо перезавантаження. Заново підключаємося до мережі з унікальним SSID. ГОТОВИЙ!